Zakopane.net » Noclegi » Zakopane » Wille » Żółta Turnia

Żółta Turnia

Żółta Turnia

Adres
Zakopane
ul. Skibówki 9d
Kontakt
+48 606 757 943
WWW
Poleć

Opis

Obiekt położony jest w dzielnicy Zakopane - Skibówki przy drodze w kierunku Doliny Kościeliskiej i Chochołowskiej ok. 1400 m od Krupówek, a 400 m przed Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej. Oddalony od ulicy - w drugim rzędzie zabudowy.


Aktualnie dysponujemy 38 miejscami noclegowymi w 10-u pokojach i 2-ch studiach dwupokojowych. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizję, internet (własny PC) oraz balkon lub taras z meblami ogrodowymi. Aby zadbać o Państwa komfort korzystamy z atestowanej pościeli antyalergicznej oraz udostępniamy ręczniki.

Przed przestronną jadalnią (oczywiście z widokiem na Tatry) znajduje się letni ogródek umożliwiający spożywanie posiłków na łonie natury, dzieci mogą w nim również poszaleć na specjalnym Quadzie.

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Pozostałe posiłki wg indywidualnych życzeń przyrządzamy w nowocześnie wyposażonej kuchni.

Naszą specjalnością jest smaczna kuchnia, czystość i atmosfera - po prostu takie miejsce jak Podhale i Zakopane nas do tego zobowiązuje.

Kolejnym sympatycznym akcentem mającym na celu umilenie pobytu naszym gościom jest stylowy barek, przy którym będziecie mogli Państwo spędzać mile popołudnia i wieczory po aktywnym dniu spędzonym w naszych pięknych górach. Na terenie posesji znajduje się obszerny parking dla naszych gości strzeżony przez firmę ochrony mienia.

"Żółta Turnia" to idealne miejsce dla osób szukających odpoczynku od zgiełku miasta, chcących spędzić wolne dni na łonie natury. Nieopodal naszej posesji przebiega droga prowadząca w prostej linii na szlak "Pod Reglami" - 10 minut spacerowym krokiem. O ile zdecydujecie się Państwo przyjąć to "wyzwanie" to dochodząc do "Regli znajdziecie się w bezpośredniej bliskości doliny Strążyskiej. Z okien, balkonów i tarasów naszego obiektu rozciąga się przepiękny widok na panoramę Tatr z symbolem Zakopanego - "śpiącym rycerzem" - Giewontem na pierwszym planie.

Jesteśmy przygotowani również na obsługę grup zorganizowanych oferując im w zależności od pory roku atrakcyjne możliwości czynnego spędzenia czasu w Zakopanem i jego okolicach.

Zakres naszych usług rozciąga się od organizowania specjalnych wieczorów regionalnych na terenie budynku, w plenerze lub w specjalnie na ten cel wynajętych obiektach, poprzez zorganizowane wypady na szlaki tatrzańskie, zarówno po stronie polskiej i słowackiej do organizacji imprez o charakterze "ekstremalnym". Wszystko oczywiście pod okiem doświadczonych instruktorów.

Naturalnie naszą specjalnością "zimową" jest organizacja pobytów narciarskich dla wszystkich chętnych niezależnie od stopnia ich zaawansowania w "kunszcie" narciarskim. Oferta dotyczy zarówno wyposażania gości w sprzęt narciarski , dowozu na tatrzńskie stoki jak i zapewnienie opieki instruktora w zależności od poziomu zaawansowania uczestników.

W tym miejscu należy wspomnieć, iż w odległości 200 m. od "Żółtej Turni" znajduje się tzw. ośla łączka - idealne miejsce dla wszystkich początkujących narciarzy niezależnie od wieku. Naszą dewizą jest stworzenie takiej atmosfery, aby pobyt u nas pozostał w Państwa pamięci niezatartym wspomnieniem i zachęcał do ponownego odwiedzenia "Żółtej Turni" w przyszłości.

Pokoje

  • Apartament
  • Pokój 1 osobowy
  • Pokój 2 osobowy
  • Pokój 3 osobowy
  • Pokój 4 osobowy
  • Pokój 5 osobowy

Wyposażenie pokoi

Cennik

Opcja Cena od Cena do
quad

Atrakcje

Mapa

Reklama

Warto zobaczyć!